آموزش

بهبود نتایج برای دانش‌آموزان، مدارس و سیستم‌های آموزشی

در جهانی با تغییر پیوسته، هیچ‌گاه آموزش به این اندازه در کمک به مردم برای رسیدن به پتانسل‌های خود مهم نبوده است. ما به بهبود نتایج آموزش و اشتغال کمک می‌کنیم تا جوامعی رو به رشد و دارای فرصت‌های برابر خلق شوند. ما با تمرکز بر بهبود دسترسی، قیمت، و کیفیت آموزش برای همگان، و کاهش فاصلۀ آموزش در بین نژادها، کلاس‌های اقتصادی و جنسیت‌های مختلف این موضوع را به ثمر می‌نشانیم.

ما به نهادها و سیستم‌های آموزشی، دولت‌ها، فراهم‌کنندگان مدارس فنی و حرفه‌ای، ارائه دهندگان خدمات، و سرمایه‌گذاران مختلف خدمت ارائه می‌کنیم. تیم ما، متشکل از معلمان سابق، رهبران نهادها، پژوهشگران و سیاست‌گذاران، به کمک به نسل بعدی برای درخشش به عنوان کارکنان و شهروندان اهتمام دارد.

فعالیت ‌های ما
 • تغییر سیستم آموزش

ایجاد بهبود مستمر در نتایج سوادآموزی در سطح کلاس‌ها، با کار بر روی تشخیص مشکلات، ایجاد استراتژی و اجرا

 • ایجاد راه‌حل برای رشد ارتباط آموزش و صنعت

همکاری با سازمان‌ها، ارائه دهندگان خدمات آموزشی، دولت‌ها و نهادها برای کمک به دانشجویان در ورود به صنعت، و ایجاد مهارت‌های جدید در بزرگسالانی که به دنبال تغییر شغل هستند.

 • راهنمایی در مورد تصمیمات سرمایه‌گذاری سودده و غیرسودده

کمک به سرمایه‌گذاران خیرخواه و یا به دنبال سود، در استفاده از سرمایشان برای ارائۀ نتایج بهتر به دانش‌آموزان، و در عین حال ایجاد بازگشت سرمایۀ مناسب برای سرمایه‌گذاران به دنبال سود

 • نوآوری

پرورش تحقیق و توسعه، و ایجاد اکوسیستمی که ایده‌ها و اختراعات مختلف را به محصولات تجاری نوآورانه تبدیل می‌کند.

 • ارتقای نهادهای آموزش عالی

کمک به دانشگاه‌ها و نهادهای تحقیقاتی در توانمندسازی آموزش و تحقیقات، افزایش نرخ فارغ‌التحصیلان، طراحی و اجرای استراتژی‌های دیجیتال، بهبود توانایی این مراکز در خدمت‌رسانی به دانشجویان، تغییر عملیات‌های مدیریتی، و پایدار‌سازی بخش تامین مالی

 • ایجاد فناوری‌های آموزشی

استفاده از ابزارهای دیجیتال برای ایجاد انقلاب در آموزش و یادگیری، درون و خارج از کلاس، بهبود همکاری و توسعۀ معلمان، و افزایش اثربخشی سیستم‌های مدرسه

 • کارآفرینی

طراحی استراتژی‌ها، شناسایی ابتکارات مختلف، و پشتیبانی از برنامه‌ها برای رشد ایجاد استارت‌آپ‌ها و رشد تعداد افراد خبره در این حوزه

 • توسعۀ خدمات دولت

طراحی و بخبود سیستم‌ها و واحد‌ها، به منظور شتابدهی به اجرا و ایجاد یک فرهنگ عملگرا، که باعث اجرای استراتژی‌های دولت‌ها خواهد شد.

960x0.jpg

مثال‌هایی از اثر گذاری مشاوره مدیریت در این حوزه

 • بهبود آموزش ابتدایی

   یک تیم مشاوره به کشور آسیایی کمک کرده تا میزان مشارکت در مدارس ابتدایی را در 18 ماه تا 1 میلیون زیاد کند. به علاوه، 30 هزار معلم جدید هم برای مدارس استخدام شد، و زیرساخت‌ها در 50 هزار مکان آموزشی هم بهبود پیدا کرد.

 • ایجاد یک برنامۀ استراتژیک برای یک دانشگاه تحقیق- محور

  یک تیم مشاوره به یک دانشگاه بزرگ تحقیق- محور در جهت بازنگری استراتژی‌شان کمک کردیم. این موضوع سبب افزایش عمدۀ میزان فارغ‌التحصیلی، کیفیت و تنوع دانشجویان جدید‌الورود، و تاثیر تحقیقاتش شد. در عین حال، این استراتژی سبب کاهش هزینه‌های عملیاتی، و ایجاد شدن شرایط برای پیگیری برنامه‌های دیگر شد.

 • تغییر یک دانشکدۀ هنر‌های لیبرال

  یک تیم مشاوره به یک دانشگاه با اندازۀ متوسط، و خصوصی که با کاهش میزان ثبت نام و ریسک کاهش کمک‌های مالی روبه‌رو بود را تغییر دادیم. ما عملیات دانشگاه را ارتقا داده، که این موضوع سبب افزایش 30 درصدی میزان ثبت نام، رشد 7 درصدی میزان درصد قبولی، و افزایش کیفیت آموزشی شد.

 • ایجاد یک پلتفرم آموزش آنلاین

  یک تیم مشاوره ای مطالب، زیرساخت‌ها و مدل حاکمیت یک پلتفرم جدید آموزش را، به منظور افزایش آمادگی برای اشتغال و امکان اشتغال دانشجویان ایجاد کردیم. این پلتفرم، که از بیش از 20 دورۀ آموزشی تشکیل شده بود، بیش از 270 هزار کاربر را جذب نموده، و بالغ بر 40 کارفرما آن را تایید کردند.

2021 - Hoda Consulting Group. All Rights Reserved ©